Bozkuşlar Detaylı Bilgi Al Teklif İste Bize Ulaş

Antalya - 0 541 600 51 51

Antalya Alüminyum Hurdası

Antalya Alüminyum Hurdası

Alüminyum günümüzde pek çok farklı alanda kullanıldığından kullanılamaz duruma gelmesi halinde hurda olarak nitelendirilmektedir. Fabrikalarda veya depolarda ortaya çıkan hurdaları kazanca dönüştürmek isteyenlerin tercih edebileceği burada seçenekleri arasında yer almaktadır. Alüminyumun geri dönüşümü mümkün olduğundan yapılan satışlar ile yeniden kullanıma hazır hale getirilebilir.
 

Gün geçtikçe büyüyen hurdacı antalya artık tüm alüminyum hurda işleriniz için hizmet vermektedir. Hurdacı Antalya kadrosunda işinde uzman çalışları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Şehiriçi ve şehir dışına gerçekleşecek tüm alüminyum hurda işlemleri için hizmet vermekteyiz.

 

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.
 

Günden güne gelişen altyapımız ile daha fazla insana ulaşarak alüminyum hurdalarınızı alarak size çevreye daha fazla katlı sağlıyoruz. Sizde tüm alüminyum hurda işleriniz için bizlere iletişim numaralarımızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Antalya tüm ilçelerine hurda ve ikinci el alım satım hizmeti sağlamaktayız.

0 541 600 51 51

YOL TARİFİ AL