Bozkuşlar Detaylı Bilgi Al Teklif İste Bize Ulaş

Antalya - 0 541 600 51 51

Antalya Bakır Hurdası

Antalya Bakır Hurdası

Rengi kızıl olan ve en çok kullanım alanına sahip madenlerden biri olan bakır, üretimde kolay bir malzeme olmasından dolayı çok eski çağlardan beridir kullanılagelmiş bir maddedir.
 

Isıyı ve elektriği en iyi ileten element olmasından dolayı ısınma, soğutma ve elektrik sektörlerinde sıkça bakırdan faydalanılmaktadır. Diğer yandan bakırın paslanmaz özellikte olması, kaplama alanında da sıkça başvurulan bir malzeme olmasına neden olmuştur.
 

Kaynak yapılması gereken alanlarda ve bronz üretiminde de bakırın önemli bir yere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Sanayi ve hammadde sektörleri için son derece kullanışlı bir malzeme olması günümüzde bakırın sıkça kullanılmasına neden olurken, eski çağlarda da kısıtlı imkânlar içinde bakırın kullanışlı olması, eskiden beridir bakırın insan yaşamı için önemli bir yere sahip olmasına sebep olmuştu
 

Gün geçtikçe büyüyen Hurdacı Antalya artık tüm bakır hurda işleriniz için hizmet vermektedir. Hurdacı Antalya kadrosunda işinde uzman çalışları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Şehiriçi ve şehir dışına gerçekleşecek tüm bakır hurda işlemleri için hizmet vermekteyiz.
Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. Günden güne gelişen altyapımız ile daha fazla insana ulaşarak bakır hurdalarınızı alarak size çevreye daha fazla katlı sağlıyoruz. Sizde tüm bakır hurda işleriniz için bizlere iletişim numaralarımızdan hızlıca ulaşabilirsiniz

BİZE ULAŞIN

Antalya tüm ilçelerine hurda ve ikinci el alım satım hizmeti sağlamaktayız.

0 541 600 51 51

YOL TARİFİ AL