Bozkuşlar Detaylı Bilgi Al Teklif İste Bize Ulaş

Antalya - 0 541 600 51 51

Antalya Demir Hurdası

Antalya Demir Hurdası

Antalyada hurdalar genellikle demir üretimi ve kesimi yapan fabrikalardan temin edilmektedir. Antalya hurda; ağır, kalın ve çekirdek olmayan hurda gruplarına girer.
 

Antalya sac hurdası metal hurda ürünlerin içerisinde en kaliteli ham madde unvanına sahiptir. Yumuşak olması sebebi ile istenilen şekil verilebilmektedir.
 

Antalya hurda fiyatları ise normal demir hurda ve inşaat demiri hurdalarından daha yüksektir.
 

Gün geçtikçe büyüyen Hurdacı Antalya artık tüm demir hurda işleriniz için hizmet vermektedir. Firmamız kadrosunda işinde uzman çalışları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Şehiriçi ve şehir dışına gerçekleşecek tüm demir hurda işlemleri için hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. Günden güne gelişen altyapımız ile daha fazla insana ulaşarak demir hurdalarınızı alarak size çevreye daha fazla katlı sağlıyoruz. Sizde tüm demir hurda işleriniz için bizlere iletişim numaralarımızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.


BİZE ULAŞIN

Antalya tüm ilçelerine hurda ve ikinci el alım satım hizmeti sağlamaktayız.

0 541 600 51 51

YOL TARİFİ AL